← späť na zoznam článkov

10 Valentínskych darčekov, ktorými nič nepokazíte 2.diel

Valentínske_darčeky 2. diel

Nevybrali ste pre vašu lásku darček z minulého článku? Skúste sa poobzerať po ďalších valentínskych prekvapeniach! Sme si istí, že sa jej niektorou z ďalších kníh zavďačíte. Posaďte sa a prečítajte si, ktorá z nasledujúcich knižiek definuje vašu polovičku. Ak sviatok zaľúbených neuznávate, máme pre vás tip. Dajte jej darček ešte pred Valentínom! Len tak Z LÁSKY. Pravdepodobne ho ocení ešte viac…

Nepolepšiteľná romantička

Máme pre vás zlú správu. Tej na sviatok svätého Valentína nebude stačiť len kniha! Ale určite ju poteší. Aby potom mohla zabalená v deke, s výhľadom na Štrbské pleso, pri šálke bylinkového čaju, čítať. Práve vtedy, keď jej budete jemne masírovať nohy a ona si bude spokojne priasť. Alebo počas toho, ako sa vymeníte na čokoládovej masáži vo welness hoteli. Darujte jej Zvláštny príbeh, určite sa jej bude čakať na vás oveľa príjemnejšie. Myseľ jej zamestnajú tri sestry, tri rôzne osobnosti a manželstvo rodičov v kríze. Normálny život prerušený stresujúcimi udalosťami a sklamaním v láske. Odchod do zahraničia, príťažlivý starší muž a vzťah s priateľom z detstva. Kytica žltých ruží a rozlúštené tajomstvo, ktoré nikoho nepoteší. Dokonalý vzťahový román zo súčasnosti z pera tej najpovolanejšej spisovateľky Kataríny Gillerovej. Nikto iný by ho nedokázal takto napísať.

 

Sklamaná

Vy chlapi ste občas riadni slony v porceláne… Konáte neuvážene, vyhŕknete niečo, čo možno myslíte úplne inak, a hoci nechcete raniť, musíte zotierať slzy z tváre vašich najdrahších… Vyviedli ste niečo, čo nedokážete ničím vyžehliť? Máte pocit, že čokoľvek urobíte, robíte zle? Vieme, čo obmäkčí zatrpknuté ženské srdce. Samantha Youngová. Žena, ktorá do knihy vložila príbeh Prvej lásky, ktorá si zaslúži druhú šancuIndia Place. Hannah a Marco, milovaní a odlúčení. Hannah musí čeliť následkom ich zblíženia sama, nie je schopná nadviazať nový vzťah. Náhoda ich opäť spojí a Marco zo všetkých síl bojuje o šancu na vysvetlenie. Je odhodlaný urobiť všetko pre to, aby lásku opäť získal. Práve vtedy, keď si Marco myslí, že spoločná budúcnosť je na dosah ruky, nečakané odhalenie vynesie na svetlo sveta Hannahinu bolesť, ktorú pred ním starostlivo tajila. Trpké spomienky môžu dvojicu rozdeliť skôr, ako vôbec využijú šancu na nový začiatok.

 

Zlatokopka

Neverím tomu, že existujú aj medzi bežnými smrteľníkmi chlapi, ktorí si na krk zavesia zlatokopku, ale ak by predsa… A ak by predsa chceli siahnuť po niečom inom ako po diamantoch, luxusných autách, či benefitoch vo forme ubytovania v samom centre mesta, samozrejme navždy, nie len počas večerov, kedy sa dotýkajú neba… Máme tip! Lucia Sasková prináša nefalšovaný príbeh o tom, že byť šťastný bez peňazí sa nedá. Takže, milí mužíčkovia, skôr ako knihu Zlatokopka  tým svojím darujete, nazrite do nej. Najmä preto, aby ste pochopili, že každá sa môže stať jednou z nich.

 

Oblina

Asi pre každého z nás je nezabudnuteľná reklama jedného z telefónnych operátorov, kde v hlavných úlohách vystupuje Pišta s očarujúcou priateľkou Oblinou. Chlapci, pozor na to! Ako prezývku pre ženu vášho života toto meno radšej nepoužívajte. No, ak vaša polovička neustále bojuje so svojou váhou, existuje darček, ktorý by ju na Valentína mohol potešiť. Musíte byť však veľmi taktní a opatrní! Antónia Mačingová v návode, Ako jednoduchý systém pomáha dosiahnuť silu, zdravie a vitalitu na celý život, prezradí 28 dňový program harmonizácie organizmu, rady na stravovanie podľa krvných skupín a prinesie mnoho ďalších rád, ktoré môžu pomôcť celej rodinke. Takýmto skvostom teda nemôžete nič pokaziť, siahnite po knižke Najedzte sa do sýtosti.

 

Dobrodružka

Poznáte všetkých bývalých priateľov svojej milovanej? Bol to Afričan, Austrálčan, Japonec, Brit a ten posledný tuším Egypťan? Obávate sa, že budete pre ňu primálo exotický? Darujte svojej dobrodružke na Valentína knižku Stratené od Evy Urbaníkovej. Je práve o jej podobných. Milovali. Moslima. Stali sa manželkami. Moslima. Mali dieťa. A potom už nič nebolo ako predtým. Najvhodnejší darček, aby vám zasa niekam vaša žena neušla! Kniha je o láske, akú nie všetky zažili, o nádeji, o sťahovaní, o konvertovaní na islam, o sklamaniach, o novej rodine, o zmiznutých deťoch, o podplatených súdoch, o dňoch samoty aj o absolútnej bezmocnosti voči systému v moslimských krajinách, zvykom a zákonom. A po zvyšok života budete pre vašu dobrodružku jediným!

Prajeme vám dni plné lásky, a to nielen počas februára, ale po celý rok!

Autorka: Eva Hrašková

Pridané: 04.02.2015 | autor:
Vytlačiť
Nezaujímavý článokPriemerný článokČlánok ma zaujalDobrý článokVýborný článok
4 čitateľov hlasovalo, priemer: 5,00

Hodnotenia čitateľov

Nezaujímavý článokPriemerný článokČlánok ma zaujalDobrý článokVýborný článok
4 čitateľov hlasovalo, priemer: 5,00

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*